Якщо значення аргументу дорівнює -3, то значення функції у=2х + 1 дорівнює ... * -2 -5 -7 0


Ответы на вопрос

Отвечает Кудайбергенова Дияна.

Ответ:

-5

Объяснение:

аргумент - це х, х=-3

у(-3)=2*(-3)+1=-6+1=-5

у=-5

Отвечает Андрейкин Коля.

Ответ:

Объяснение: у=2*-3+1

у=-5