Укажіть координатні точки перетину графіка функції y=x+2 і y=4x-1​


Ответы на вопрос

Отвечает Буйлова Полина.

Ответ:

Для знаходження координат точки перетину графіків рівняння обидвох функцій потрібно вирішити систему рівнянь:

y = x + 2

y = 4x - 1

Зведемо систему рівнянь до одного виразу, віднявши перше рівняння від другого:

4x - 1 - (x + 2) = 0

Розв'яжемо отримане рівняння для x:

3x - 3 = 0

x = 1

Підставивши знайдене значення x у одне з вихідних рівнянь, знайдемо значення y:

y = x + 2 = 1 + 2 = 3

Таким чином, координати точки перетину графіків функцій y=x+2 і y=4x-1 є (1, 3).

Объяснение: