Задайте формулою функцію, якщо значення функції: 1) на 3 менші від відповідних значень аргументу;

2) на 5 більші за подвоєні відповідні значення аргументу. ДАЮ 25 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Зимовец Женя.

Ответ:

1) у=х-3

2) у=2х+5

Объяснение:

Задайте формулою функцію, якщо значення функції:

1) на 3 менші від відповідних значень аргументу;

Якщо х=3 то у=3-3 =0

Якщо х=4 то у= 4-3=1

Це функція у=х-3

2) на 5 більші за подвоєні відповідні значення аргументу.

Якщо х=3 то у=3*2 (подвоєний аргумент)+5=11

Якщо х=1 то у= 1*2 +5 = 7

Це функція у=2х+5