3Знайдіть координати точок перетину графіка функції у = 3х - 4,2 з осями координат та нулі функції.


Ответы на вопрос

Отвечает Мяделец Юлия.

Объяснение:

Ох: у=0, 0=3х-4,2; 3х=4,2; х=4,2:3; х=1,4. (1,4;0)

Оу: х=0, у=3*0-4,2; у=-4,2 (0;-4,2)

нуль функції - це у=0, ми вже знайшли цю точку (1,4;0)