Знайдіть шостий член арифметичної прогресії 3; 5; 7;..... а)13 б)18 В)12 г)15


Ответы на вопрос

Отвечает Лобова Анастасия.

\displaystyle\bf\\a_{1} =3\\\\a_{2} =5\\\\a_{6} =?\\\\\\a_{2} =a_{1} +d\\\\d=a_{2} - a_{1} =5-3=2\\\\d=2\\\\a_{6} =a_{1} +5d=3+5\cdot 2=3+10=13\\\\\\Otvet \ : \ a_{6} =13