Матеріальна точка рухається за законом s(t)=t^2+3t+4 (t вимірюється в годинах, s в кілометрах). У

який момент часу швидкість точки дорівнює 8км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Космынин Костя.

Ответ:

швидкість точки дорівнює 8 км/год при t = 2.5 годин.

Объяснение:

Щоб знайти момент часу, коли швидкість точки дорівнює 8 км/год, нам потрібно спочатку знайти вираз для швидкості точки v(t), який буде похідною від рівняння s(t).

s(t) = t^2 + 3t + 4

Запишемо похідну s(t) по t:

v(t) = ds(t)/dt = 2t + 3

Тепер ми можемо знайти момент часу t, коли v(t) = 8:

2t + 3 = 8

2t = 5

t = 2.5

Отже, швидкість точки дорівнює 8 км/год при t = 2.5 годин.