Пж:⦁ Напишіть формулу функції y = kx + b, якщо її графік проходить через точки А(0; 4) і С(2; 8)


Ответы на вопрос

Отвечает Скоморохов Владимир.

при х=0    у=k*0 +b ⇒ y=b ⇒ b=4

зараз ми маємо у=kх+4 , якщо підставити другу точку

8 = k*2 + 4

k*2=4

k = 2

отже у=2х+4