1)√x=2/3 2)√x=-2 3)x²=64 Розв'яжіть рівняння будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Коденцева Евгения.

Ответ:

Объяснение:

Почнемо з піднесення обох частин рівняння до квадрату:

(√x)² = (2/3)²

x = 4/9

У цьому випадку розв'язок не існує, оскільки корінь квадратний завжди не менший за нуль, а отримане рівняння √x = -2 не може бути вірним.

Також почнемо з піднесення обох частин рівняння до квадрату:

x² = 64

x = ±8

Отже, розв'язки рівнянь такі: x = 4/9, x не існує, x = ±8.