5) Знайдіть перший прогресії, у якої знаменник дорівнює 2, а сума член перших шести членів дорівнює

315. Пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дунец Лиза.

Ответ: b1=5

Объяснение:

S(6)=(b1-q*b6)/(1-q)

(b1-2*b6)(1-2)=315

b1-2*b6=-315    (1)

b6=b1*q^5=> b6=32*b1

(1) =>  b1-2*32*b1=-315

b1(1-64)=-315

b1*(-63)=-315

=> b1=(-315)/(-63) =5