Знайти знаменник геометричної прогресії, якщо b6=4/5, b7= 2/3​


Ответы на вопрос

Отвечает Клепач Наталия.

\displaystyle\bf\\b_{6} =\frac{4}{5} \\\\\\b_{7} =\frac{2}{3} \\\\\\q=b_{7}: b_{6} =\frac{2}{3} :\frac{4}{5}=\frac{2}{3} \cdot\frac{5}{4} =\frac{5}{6}\\\\\\Otvet \ : \ q=\frac{5}{6}