ДОПОМООЖІТЬ Складіть квадратне рівняння корені якого дорівнюють -1 і 3


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Иван.

Квадратне рівняння з коренями -1 і 3 можна записати в розкладеній формі так:

(x + 1)(x - 3) = 0

Розгортання лівої частини рівняння дає:

x^2 - 2x - 3 = 0

Отже, квадратне рівняння з коренями -1 і 3 має вигляд:

x^2 - 2x - 3 = 0