Функцію задано формулою у=2х-4. Знайдіть значення аргументу, якщо значення функції дорівнює 2.


Ответы на вопрос

Отвечает Кукота Иван.

Ответ:

x=3.

Объяснение:

2=2*3-4=2

Отвечает Нейхам Алина.

Ответ:-3

Объяснение:

2=2х-4

2х=-4-2

2х=-6

х=-6:2

х=-3