Знайти дискримінант x²-4x+5=05x²-4x+5=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Мамаев Максим.

Ответ:

Для рівняння вигляду ax^2+bx+c=0 дискримінант можна обчислити за формулою: D = b^2 - 4ac.

Для рівняння x²-4x+5=0:

a = 1, b = -4, c = 5

D = (-4)^2 - 4(1)(5) = 16 - 20 = -4

Для рівняння 5x²-4x+5=0:

a = 5, b = -4, c = 5

D = (-4)^2 - 4(5)(5) = 16 - 100 = -84

Отже, дискримінант першого рівняння дорівнює -4, а другого -84.

Отвечает Кузнецов Сергей.

Ответ:

..........................