КТО ШАРИТ В АЛГЕБРЕ???? ПОМОГИТЕ, ПОЖАЛУЙСТА! 1.Розв’яжіть рівняння (х + 2)2 = 6х + 7 2.Скільки

різних коренів має квадратне рівняння якщо дискримінант дорівнює 0? 3.Скільки різних коренів має квадратне рівняння якщо дискримінант дорівнює 16?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Ульяна.

Ответ:

1) (x+2)2=6x+7

(x+2)2-6x-7=0

2x+4-6x-7=0

-4x-3=0

-4x=3

x=¾

3) має два розв'язки 4 -4

2)може бути два обл один