Знайти перший член геометричної прогресії, якщо b6=81, q=3


Ответы на вопрос

Отвечает Борискин Вадим.

Ответ: 1/3.

Объяснение:

Знайти перший член геометричної прогресії, якщо

Дано

b6=81;

q=3.

************

b1=?

Решение

b(n)=b1*q^(n-1).

b(6) = b1*(3^5) = 81.

b1=81/243;

b1=1/3.