Визнач значення y, що відповідає значенню x=0 для лінійного рівняння 3x+3y−6=0.


Ответы на вопрос

Отвечает Князев Сёма.

Ответ:

Для находжения значення y, яке відповідає значенню x=0, необхідно підставити x=0 в дане лінійне рівняння та вирішити його відносно y.

Починаємо з даного рівняння:

3x + 3y - 6 = 0

Підставляємо x=0:

3(0) + 3y - 6 = 0

Скорочуємо:

3y - 6 = 0

Додаємо 6 до обох сторін:

3y = 6

Ділимо на 3:

y = 2

Отже, значення y, що відповідає значенню x=0 для даного лінійного рівняння, дорівнює 2.

Відповідь: y = 2.

отметь как лучший ответ

Отвечает Шнайдер Яна.

3x + 3y - 6 = 0 \\ x = 0 \\ 3 \times 0 + 3y   - 6 = 0 \\ 3y = 6 \\ y = 6 \div 3 \\ y = 2