Функцію заданої формулою y=3x-1. Знайти значення аргументу,при якому значення функції дорівнює 50.

СРОЧНО!!!!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Елизавета.

Объяснение:

у=3х-1

у=50 ; 50=3х-1

3х=50+1

3х=51

х=51:3

х=17

Отвечает Кабаш Диана.

y = 3x - 1

y = 50

50 = 3x - 1 \\ 3x = 50 + 1 \\ 3x = 51 \\ x = 51 \div 3 \\ x = 17