Знайдіть координати точок перетину графіка функцій y=2,5x-10 з осями координати. Будласка допоможіть


Ответы на вопрос

Отвечает Травников Вова.

Объяснение:

Щоб знайти точки перетину графіка функції y=2,5x-10 з осями координат, ми можемо розв'язати систему рівнянь:

2,5x - 10 = 0 (рівняння графіка з осью x)

y = 0 (рівняння графіка з осью y)

Розв'яжемо перше рівняння для знаходження значення x:

2,5x - 10 = 0

2,5x = 10

x = 4

Тепер знаходимо значення y, підставивши x=4 у рівняння графіка:

y = 2,5x - 10

y = 2,5(4) - 10

y = 0

Отже, точка перетину графіка з осью x має координати (4, 0).

Точка перетину графіка з осью y має координати (0, -10), оскільки коли x=0, то y=-10 за рівнянням графіка.

Отже, точки перетину графіка функції y=2,5x-10 з осями координат мають координати: (4, 0) та (0, -10).