Побудуйте графік рівняння: 1) Х-у=4 2) 4х+у=3 3) Х-5у=5 4) 3х+2у=6 5) 7х+3у=21 6) 0,2х+2/3у=1


Ответы на вопрос

Отвечает Алехнович Катерина.

Ответ:

x - y = 4:

  |            

  |      *    

  |         *  

  |            *  

  |               *

  |_____________________

4x + y = 3:

  |            

  |  *        

  |      *    

  |         *  

  |            *

  |_____________________

x - 5y = 5:

  |            

  |            *

  |         *  

  |      *    

  |  *        

  |_____________________

3x + 2y = 6:

  |            

  |  *        

  |         *  

  |      *    

  |  *        

  |_____________________

7x + 3y = 21:

  |            

  |  *        

  |         *  

  |      *    

  |  *        

  |_____________________

0.2x + (2/3)y = 1:

  |            

  |  *        

  |         *  

  |      *    

  |  *        

  |_____________________

На графіках зображені лінії, що відповідають рівнянням, де вісь x відповідає значенням x, вісь y - значенням y, і точки на лініях показують перетин цих ліній з вісями x та y. З таким графічним зображенням ви можете візуально спостерігати за взаємним розташуванням ліній і знаходити їх перетини, якщо такі існують.