Дам 20 балов пж помогите срочно Графік якого з наведених рівнянь перетинає вісь ОХ у точці -2?

A)3x-4y=-6. Б)y=-2x+4. B)3x+2y=6. Г)x+3y=2 помогите пж

Ответы на вопрос

Отвечает Сагынтаев Маргулан.

Для перетину з віссю ОХ, значення y повинно дорівнювати нулю. Тому, щоб знайти рівняння, графік якого перетинає вісь ОХ у точці -2, підставимо x=-2 у рівняння кожного варіанту і перевіримо, чи дорівнює y нулю.

a) 3x - 4y = -6: підставляючи x = -2, отримуємо -18 - 4y = -6, що дає y = 3.

б) y = -2x + 4: підставляючи x = -2, отримуємо y = 8.

в) 3x + 2y = 6: підставляючи x = -2, отримуємо -6 + 2y = 6, що дає y = 6.

г) x + 3y = 2: підставляючи x = -2, отримуємо -2 + 3y = 2, що дає y = 4/3.

Таким чином, рівняння графіку, який перетинає вісь ОХ у точці -2, є варіант б): y = -2x + 4.

Отвечает Шмидт Ольга.
Правильный ответ:б y=-2x+