Складіть квадратне рівняння, корені якого дорівнюють 1 та 10


Ответы на вопрос

Отвечает Пакин Рома.

Ответ: Квадратне рівняння має загальний вигляд:

ax^2 + bx + c = 0

Для того, щоб коренів цього рівняння були 1 та 10, потрібно, щоб рівняння мало наступний вигляд:

(x - 1)(x - 10) = 0

Розкривши дужки, ми отримаємо:

x^2 - 11x + 10 = 0

Отже, квадратне рівняння, корені якого дорівнюють 1 та 10, має вигляд:

x^2 - 11x + 10 = 0.

Объяснение: