4. Розв'яжи систему двох лінійних рівнянь графіч.. x + y = 5, | x - y = 3.


Ответы на вопрос

Отвечает Турдыев Саша.

Ответ:

Объяснение:

     |

   6 +           * (2,3)

     |      *  

   5 +   *        

     | *          

   4 +              

     |              

   3 +           *  

     |      *      

   2 + *            

     |              

   1 +              

     |              

     +---------------

       1 2 3 4 5 6 7

Рівняння першої прямої x + y = 5 можна перетворити до вигляду y = -x + 5, підставивши 0 для x, отримаємо y = 5, підставивши 0 для y, отримаємо x = 5, тому наша перша пряма проходить через точки (0,5) та (5,0).

Рівняння другої прямої x - y = 3 можна перетворити до вигляду y = x - 3, підставивши 0 для x, отримаємо y = -3, підставивши 0 для y, отримаємо x = 3, тому наша друга пряма проходить через точки (0,-3) та (3,0).

Отже, ми маємо дві прямі на графіку, які перетинаються в точці (2,3). Ця точка є розв'язком системи рівнянь x + y = 5 та x - y = 3. Таким чином, розв'язок системи: x = 2, y = 3.