ДОПОМОЖІІІТЬ Знайдіть корінь рівняння (х+9)(х-2)-(х-5)(x+5) = -14


Ответы на вопрос

Отвечает Павлов Ваня.

Ответ:

(x+9)(х-2)-(х-5)(х+5) = -14

х2-2x+9x-18-x2+25+14=0

7х+21=0

7x=-21

×=-3

Відповідь: -3