Літак масою 5 т рухається зі швидкістю 300 м/с на висоті 1,5 км. Визначте повну енергію літака.

Помогите пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Лера.

Ответ:

Для визначення повної енергії літака необхідно врахувати кінетичну та потенціальну енергі.

Кінетична енергія літака визначається за формулою:

K = (m * v2) / 2,

де m - маса літака, v - швидкість літака.

Підставляючи відповідні значення, отримуємо:

K = (5 * 10^3 кг * (300 м/)^2) / 2 ≈ 2.25 * 10^8 Дж.

Потенціна енергія літакаизначається за формулою:

P = m * g * h,

де g - прискорення вільного падіння, h - висота літака.

Підставляючи відповідні значення, отримуємо:

P = 5 * 10^3 кг * 9.81 м/с^2 * 1.5 * 10^3 м ≈ 7.36 * 10^7 Дж.

Отже, повна енергія літака складається з кінетичної та потенціальної енергії і дорівнює:

E = K + P ≈ 2.25 * 10^8 Дж + 7.36 * 10^7 Дж ≈ 2.98 * 10^8 Дж.

Таким чином, повна енергія літака становить близько 2.98 * 10^8 Дж.

Объяснение:

Отвечает Иванова Анюта.

Повна енергія літака складається з його кінетичної та потенційної енергій. Кінетична енергія обчислюється за формулою: Ek​=2mv2​

де m - маса літака, а v - його швидкість. Потенційна енергія обчислюється за формулою: Ep​=mgh

де m - маса літака, g - прискорення вільного падіння (близько 9.8 м/с²), а h - висота польоту літака.

Таким чином, кінетична енергія літака становить: Ek​=25∗3002​=225000 Дж

А його потенційна енергія: Ep​=5∗9.8∗1500=73500 Дж

Отже, повна енергія літака дорівнює: E=Ek​+Ep​=225000+73500=298500 Дж