!!!ПРОШУ ОЧЕНЬ НАДО ОТВЕТ!!! ДАЮ 50 БАЛОВ!!! !!!ОТВЕТ РОСПИСАТЬ!!!Літак, що рівномірно летів на

висоті 1 км, упродовж години пролетів360 км. Маса літака дорівнює 2т.Визначте:а) кінетичну енергію літака;б) потенціальну енергію літака відносно поверхні Землі;в) повну механічну енергію літака відносно поверхні Землі.

Ответы на вопрос

Отвечает Пыхтеев Алексей.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

h = 1 км = 1000 м

S = 360 км = 360 000 м

t = 1 ч = 3 600 c

m = 2 т = 2 000 кг

_______________

Eк - ?

Eп - ?

E - ?

1)

Найдем скорость самолета:

V = S / t = 360 000 / 3 600= 100 м/с

Кинетическая энергия:

Eк = m·V²/2 = 2000·100²/2 = 10 МДж

Потенциальная энергия:

Eп = m·g·h = 2000·10·1000 = 20 МДж

Полная энергия:

E = Eп + Ек = 20 + 10 = 30 МДж

$DeD70