Срочно!!! Кому не трудно, помогите!!! Вантаж масою 27 кг скинули з літака. Після того як на

висоті 350 м швидкість руху вантажу досягла 15 м/с, він почав рухатися рівномірно. Визначте: 1) повну механічну енергію вантажу на висоті 350 м; 2) повну механічну енергію вантажу в момент приземлення; 3) енергію, в яку перетворилася частина механічної енергії вантажу.

Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Даша.

Ответ:

Eпот=потенциальная энергия

Епот=m×g×h

m-масса (40кг)

g-ускорение свободного падения (10Н/кг)

h-высота(400м)

Объяснение:

Епот=40×10×400=160,000

Епот=18000+160.000=34,000 Дж= 340кДж

помогла только с первым