Чи є число 4 коренем рівняння 2х+3=10?​


Ответы на вопрос

Отвечает Филонова Настя.

Ответ:

Объяснение:

Для перевірки, чи є число 4 коренем рівняння 2х + 3 = 10, потрібно підставити його вмісце змінної x та перевірити, чи виконується рівність.

Підставляючи x = 4 у рівняння, отримуємо:

2 * 4 + 3 = 10

8 + 3 = 10

11 = 10

Отже, рівність не виконується, тому число 4 не є коренем рівняння 2х + 3 = 10.