Складіть квадратне рівняння, корені якого дорівнюють 2 + √5 и 12 - √5​


Ответы на вопрос

Отвечает Овчинников Анатолий.

Ответ: x²-14x+19+10√5=0

Объяснение:

Используем (x-x1)(x-x2)=0

(x-2-√5)(x-12+√5)=0

x²-12x+√5x-2x+24-2√5-√5x+12√5-5)= x²-14x+19+10√5=0