Дано дАВС, ВС = 6√2 см, Знайдіть AB. 12 CM 9 см 6 см


Ответы на вопрос

Отвечает Музыкант Мирон.

Відповідь:

Пояснення:

Давайте скористаємося теоремою Піфагора, щоб знайти довжину AB у прямокутному трикутнику DAB. Відповідно до теореми, у прямокутному трикутнику квадрат гіпотенузи (сторони, протилежної прямому куту) дорівнює сумі квадратів двох інших сторін.

У цьому випадку гіпотенуза дорівнює DA, а дві інші сторони - AB і DB.

Враховуючи, що BC дорівнює 6√2 см, ми можемо використовувати це як довжину DB.

Отже, маємо:

DB = BC = 6√2 см

Припустимо, що довжина AB дорівнює x см.

Використовуючи теорему Піфагора, можна записати рівняння:

AB^2 + DB^2 = DA^2

Підставляючи відомі значення, отримуємо:

x^2 + (6√2)^2 = DA^2

Спрощення рівняння:

x^2 + 72 = DA^2

Щоб знайти AB, нам потрібно знайти DA. Оскільки ми не маємо достатньо інформації, щоб визначити точне значення DA, ми не можемо точно розрахувати AB. Наданої інформації недостатньо, щоб знайти довжину АВ.