Чи належить точка А (-1; 1) прямій 2х +3y +1 =0.​


Ответы на вопрос

Отвечает Югай Юрий.

Ответ:

Щоб це первірити, підставимо значення Х та У, тобто:

2 * (-1) + 3 * 1 + 1 = 0

-2 + 3 + 1 = 0

-2 + 4 = 0

2 не равняется нулю

Т.е точка А (-1; 1) не належить прямій 2х + 3у + 1 = 0