Подайте у вигляді добутку вирвз [6-x) (3-x).​


Ответы на вопрос

Отвечает Южик Ваня.

Відповідь:

Для подання виразу (6-x)(3-x) у вигляді добутку, можемо скористатися формулою розкладу квадратного тричлена:

(a-b)(a-c) = a^2 - (b+c)a + bc

Застосуємо цю формулу до заданого виразу:

(6-x)(3-x) = 6^2 - (6+3)x + 6x = 36 - 9x + 6x - x^2

Тепер, ми можемо спростити отриманий вираз, об'єднавши подібні члени:

(6-x)(3-x) = -x^2 - 3x + 18

Отже, вираз (6-x)(3-x) можна подати у вигляді добутку -x^2 - 3x + 18.

Пояснення: