Пжжжжжжжж.Срочно нада на кр дам 58 балов 1)Запиши добуток у вигляді степення: b*b30*b2 Обчисли:

(-0,2)2*1,8 Обчисли: (4 верху 3)2 Знайди об'єм куба ,ребро якого дорівнює 5 см Спростіть вираз z*(-z)*(-z)8 Запиши вираз у вигляді добутку двох степенів: (-ps)9 Розклади на множники: (x+16y)2-(16x+y)2 Запиши у вигляді добутку двох виразів: 1-х54-d18

Ответы на вопрос

Отвечает Мосейкина Анюта.

1. b*b³⁰*b²=b³³

2. (-02)²*1.8=0.04*1.8=0.072

3. (4³)²=4⁶=4096

4. (5cм)³=125cм³

5.  z*(-z)*(-z)⁸=- z¹⁰

6. -р⁹*s⁹

7. (x+16y)²-(16x+y)²=(х+16у-16х-у)(х+16у+16х+у)=15*(у-х)*17*(х+у)

8. 1-х⁵⁴*d¹⁸=(1-x²⁷d⁵)*(1+x²⁷d⁵)

если разность дана, как у Вас. то сделать этого нельзя. Скорее всего, там опечатка.