2) Сума двох чисел дорівнює 104. Одне з них на 11 більше від другого. Знайдіть ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Анжелика.

Ответ:

х=57,5. y=46,5

Объяснение:

x + y = 104 \\ x - y = 11 \\ 2x = 115 \\ x = 57.5 \\ y = 104 - 57.5 = 46.5