Яке з рівнянь рівносильне рівнянню 3x + 8 = -10: А) 2x =-12Б) x + 7 =1B) 5x =30Г)x - 9 = 3​


Ответы на вопрос

Отвечает Которобай Иван.

Відповідь:

А) Рівняння рівносильне.

Б) Рівняння рівносильне.

B) Рівняння не рівносильне.

Г) рівняння не рівносильне

Пояснення:

Спростимо рівняння

3Х + 8 = -10

3Х = -10 - 8 = -18

Х = -18 / 3 = -6

Спростимо рівняння А - Г:

А) 2Х =-12

Х = -12 / 2 = -6 - рівняння рівносильне.

Б) Х + 7 = 1

Х = 1 - 7 = -6 - рівняння рівносильне.

B) 5Х =30

Х = 30/5 = 6 - рівняння не рівносильне.

Г) Х - 9 = 3​

Х = 3 + 9 = 12 - рівняння не рівносильне.