2) Яке з наведених рівнянь рівносильне рівнянню 2х = 8?А) х =16; Б) 4x+16= 0; В) -1=1; I')

2x-8=0.​

Ответы на вопрос

Отвечает Нагаев Максим.
2x=8 => x=4.
Підставимо x до наведених рівнянь.
А) x=16 => не підходить.
Б 4*4+16=/0 => не підходить.
В) -1=1 => не підходить.
l') 2*4-8=0 => підходить.
Відповідь: l'.