(10x ^ - 2)/(9 - x ^ - 2) - (10x ^ - 2)/(9 + x ^ - 2) якщо x = 0, 2 ^ - 1​


Ответы на вопрос

Отвечает Лютый Захар.

Ответ:Давайте підставимо значення x = 0 та x = 2^(-1) у вираз і спростимо його.

При x = 0:

(10x^(-2))/(9 - x^(-2)) - (10x^(-2))/(9 + x^(-2)) = (10(0)^(-2))/(9 - (0)^(-2)) - (10(0)^(-2))/(9 + (0)^(-2))

= (10(0))/(9 - ∞) - (10(0))/(9 + ∞)

= 0/(-∞) - 0/∞

Оскільки вирази мають невизначеність 0/(-∞) та 0/∞, різниця між ними також буде невизначеною.

При x = 2^(-1):

(10x^(-2))/(9 - x^(-2)) - (10x^(-2))/(9 + x^(-2)) = (10(2^(-1))^(-2))/(9 - (2^(-1))^(-2)) - (10(2^(-1))^(-2))/(9 + (2^(-1))^(-2))

= (10(2^(-2)))/(9 - (2^(-2))) - (10(2^(-2)))/(9 + (2^(-2)))

= (10/4)/(9 - 1/4) - (10/4)/(9 + 1/4)

= (10/4)/(35/4) - (10/4)/(37/4)

= 10/35 - 10/37

= 2/7 - 2/37

= (74 - 14)/(7*37)

= 60/259

Отже, якщо x = 0, вираз має невизначене значення, а якщо x = 2^(-1), вираз дорівнює 60/259.

Объяснение: