Побудуй квадрат периметр якого дорівнює 24 см знайдіть площу цього квадрата​


Ответы на вопрос

Отвечает Пономаренко Алина.

Ответ:

24/4=6-длина одной стороны

Площа=а^2=6^2=36см^2

Пошаговое объяснение: