Складіть рівняння дотичної до графіка функції f(x) у точці x якщо :f(x)=x^2-6x/x-1,xo=5


Ответы на вопрос

Отвечает Шульц Александра.

Ответ:

y=16x+9

Объяснение:

y=f(x₀)+f'(x₀)(x-x₀)

f(x₀)=5-6=-1

f'(x)=2x²-6x

f'(x₀)=2+6=8

y=9+16(x+1)

y=16x+9