Терміново пліз!!!розв'язати рівняння 2х(32х+1)=(8х-5)(8х+5)-3х


Ответы на вопрос

Отвечает Имашева Ася.

2x(32x+1)=(8x-5)(8x+5)-3x\\64x^{2} +2x=64x^{2} -25-3x\\2x+3x=-25\\5x=-25\\x=-5