Мені нудно тому, хто відповість на це запитання дам 30 балів 2*2+2


Ответы на вопрос

Отвечает Наурызбаева Сабина.

Ответ:6

Объяснение:

2*2+2= 4+2 = 6

Отвечает Сейтбек Амина.

Ответ:6

Объяснение:2 помножити на 2 буде 4, і 4 додати 2 дорівнює 6