Электрокар тягне візок зі швидкістю 3м/с, долаючи силу опору 200Н.Яку роботу виконує двигун

електрокара за 5хв

Ответы на вопрос

Отвечает Сидорова Виктория.
Щоб визначити виконану роботу двигуном електрокара, нам потрібно знати відстань, яку він пройшов за цей час. Зараз у нас є тільки швидкість електрокара і час, тому спочатку ми можемо визначити відстань, яку він подолав.

Швидкість електрокара - 3 м/с, а час - 5 хв. З переведенням 5 хв у секунди отримаємо:
Час (в секундах) = 5 хв * 60 с/хв = 300 с.

Тепер ми можемо визначити відстань, яку подолав електрокар, використовуючи формулу:
Відстань = Швидкість * Час.

Відстань = 3 м/с * 300 с = 900 м.

Отже, електрокар подолав відстань 900 м.

Тепер ми можемо визначити роботу, виконану двигуном електрокара. Робота визначається формулою:

Робота = Сила * Відстань.

Сила опору - 200 Н, а відстань - 900 м.

Робота = 200 Н * 900 м = 180000 Дж.

Таким чином, двигун електрокара виконав роботу 180000 Дж за 5 хв.
Отвечает Дорошин Данил.

Ответ:

шукай відповідь на зображенні