долаючи силу опору 600 H електрокар тягне візок із швидкістю 5м/с яку роботу виконує двигун електро

кара за 5 хвилин​

Ответы на вопрос

Отвечает Щербатюк Иван.

Відповідь: 900 кДж

Пояснення:

Fоп=600 H

υ=5м/с

t=5хв  =300 с

___________

А  - ?

υ=const         F=Fоп

А=Fs;

s=υt

A=Fυt= 600·5·300=900000 Дж

Отвечает Овсепян Ангелина.

Ответ: 1,8МДж

Объяснение:

Дано:

F=600Н

V=5м/с

t=5мин=600с

-------------------

A-?

А=Nt

N=FV=5*600=3000Вт

А=3000*600=1800000Дж=1,8МДж