Знайти для функції у=2x-4 ту первісну графік якої проходить через точку А(2;1)


Ответы на вопрос

Отвечает Лахцутко Катюша.

Відповідь:

F(x)=x²-4x+5.

Пояснення:

Знайти для функції у=2x-4 ту первісну графік якої проходить через точку А(2;1).

F(x)=2x²/2-4x+C,

F(x)=x²-4x+C,

F(2)=2²-4×2+C=1,

C=1+8-4=5.

F(x)=x²-4x+5.