При якому значенні у: а) значення виразів бу + 3 1 36 - у однакові(даю 30 балов )​


Ответы на вопрос

Отвечает Поздеева Снежана.

При якому значенні у: а) значення виразів 6у + 3 и  36 - у однакові ?

\displaystyle\bf\\6y+3=36-y\\\\6y+y=36-3\\\\7y=33\\\\y=33:7\\\\\\\boxed{y=4\frac{5}{7}}