X+x+2y, якщо x=3, y=-1 2xy


Ответы на вопрос

Отвечает Попов Адриан.

Ответ:

   X + x + 2y, де x = 3 та y = -1, дорівнює X + 1.

   2xy, де x = 3 та y = -1, дорівнює -6.

Объяснение:

   X + x + 2y, де x = 3 та y = -1:

   X + 3 + 2(-1)

   Тепер обчислимо це:

   X + 3 - 2 = X + 1

   2xy, де x = 3 та y = -1:

   2 * 3 * (-1) = -6

Отже, якщо x = 3 та y = -1, то: