№4 Спростити вираз і привести подібні доданки, якщо такі є. а) 4,5а*(-3в) б) -2х*(-0,1у)*5 в)

(14-3х)-(5,3+2х) г)-3(2,4-12х) д)28*(0,5а+4)-2,5*(2а-6) №5 Задача.(на складання рівняння) За 2кг печива і 3кг цукерок заплатили 128 грн.Скільки коштує кілограм печива і 1кг цукерок, якщо цукерки дорожче на 11 грн.?

Ответы на вопрос

Отвечает Казнин Вячеслав.

Ответ:

а) 4,5a * (-3v) = -13.5av

б) -2x * (-0.1y) * 5 = 1xy

в) (14 - 3x) - (5.3 + 2x) = 8.7 - 5x

г) -3(2.4 - 12x) = -7.2 + 36x

д) 28 * (0.5a + 4) - 2.5 * (2a - 6) = 14a + 112 - 5a + 15 = 9a + 127

№5 Задача:

Позначимо вартість кілограма печива як "а" грн і вартість кілограма цукерок як "b" грн.

Зараз маємо два рівняння на основі інформації з умови:

1) 2a + 3b = 128 (рівняння за загальною вартістю)

2) b = a + 11 (рівняння за різницею вартості цукерок і печива)

Тепер можемо розв'язати ці рівняння. Підставимо значення b з другого рівняння в перше:

2a + 3(a + 11) = 128

Розкриваємо дужки і розв'язуємо для "a":

2a + 3a + 33 = 128

5a + 33 = 128

Віднімаємо 33 з обох боків:

5a = 128 - 33

5a = 95

Ділимо обидва боки на 5:

a = 95 / 5

a = 19

Отже, кілограм печива коштує 19 грн, а кілограм цукерок (b) дорожче на 11 грн, тобто:

b = a + 11

b = 19 + 11

b = 30 грн

Отже, кілограм печива коштує 19 грн, а кілограм цукерок коштує 30 грн.

Объяснение:

Надеюсь помогла