За 5 кг цукерок і 4 кг печива заплатили 320 грн.Скільки коштує 1 кг цукерок і скільки коштує 1кг

печива,якщо 3кг цукерок дорожчі за 2кг печива на 60 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Нехай цукерки - х(кг), а печиво у(кг), тоді складемо систему рівнянь:\left \{ {{5x+4y=320} \atop {3x=2y+60}} \right

2у = 3х - 60

5х + 2(3х - 60) = 320

11х = 320 + 120

11х = 440

х = 40

2у = 120 - 60

у = 30

Відповідь: цукерки коштують 40 грн/кг, а печиво 30 грн/кг