Срочно!3.27. Запишіть рівняння прямої у = kx+b, яка проходить через точки: 1) N (2; 1) i D (-3;

3); 3 2) R (-4; 6) i S (4; -2)

Ответы на вопрос

Отвечает Герасимова Алина.

Ответ:

1) Спочатку знайдемо коефіцієнт k:

k = (y2 - y1)/(x2 - x1) = (3 - 1)/(-3 - 2) = -2/5

Тепер знайдемо b:

b = y1 - kx1 = 1 - (-2/5)*2 = 9/5

Отже, рівняння шуканої прямої: у = (-2/5)x + 9/5.

2) Знову спочатку знайдемо коефіцієнт k:

k = (y2 - y1)/(x2 - x1) = (-2 - 6)/(4 - (-4)) = -1

Тепер знайдемо b:

b = y1 - kx1 = 6 - (-1)*(-4) = 2

Отже, рівняння шуканої прямої: у = -х + 2.