Функцію задано формулою у = х?. Знайдіть: 1) значення функції, якщо значення аргументу дорівнює:

-6;0,8; -1,2; 150;2) значення аргументу, при якому значення функції дорівнює:49; 0; 2500; 0,04.

Ответы на вопрос

Отвечает Анисимов Никита.

1) Знайдемо значення функції, якщо значення аргументу дорівнює -6, 0,8, -1,2 та 150:

a) При х = -6:

у = (-6)^2 = 36

б) При х = 0,8:

у = (0,8)^2 = 0,64

в) При х = -1,2:

у = (-1,2)^2 = 1,44

г) При х = 150:

у = (150)^2 = 22500

2) Знайдемо значення аргументу, при якому значення функції дорівнює 49, 0, 2500 та 0,04:

а) Якщо у = 49:

49 = х^2

х = ±√49

х = ±7

б) Якщо у = 0:

0 = х^2

х = 0

в) Якщо у = 2500:

2500 = х^2

х = ±√2500

х = ±50

г) Якщо у = 0,04:

0,04 = х^2

х = ±√0,04

х = ±0,2

Отже, відповідно до заданої формули y = x^2:

1) Значення функції для вказаних аргументів:

- При х = -6: у = 36

- При х = 0,8: у = 0,64

- При х = -1,2: у = 1,44

- При х = 150: у = 22500

2) Значення аргументу для вказаних значень функції:

- Якщо у = 49, то х = ±7

- Якщо у = 0, то х = 0

- Якщо у = 2500, то х = ±50

- Якщо у = 0,04, то х = ±0,2