90 від 40% очень срочноооооооооооооооооооооооо


Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Для знаходження 90% від 40%, спершу знайдемо 40% від 90 і потім знайдемо 90% від цього результату.

Знаходимо 40% від 90:

40% від 90 = (40/100) * 90 = 0.4 * 90 = 36

Тепер знаходимо 90% від отриманого результату (36):

90% від 36 = (90/100) * 36 = 0.9 * 36 = 32.4

Отже, 90% від 40% від 90 дорівнює 32.4.